19 Kasım 2016 Cumartesi

SESSİZLİĞİ POTANIN PERİLERİ İLE BOZALIM DEDİM


Farkındayım bloğa yazmayalı çoooooook uzun zaman oldu. Hep şunu yazayım bunu yazayım derken blog tembelliğini anca yendim sanırım. Neyse başlıyoruz . ;)
Bu maç Nevriye Yılmaz'ın ve Yasemin Horasan'ın jübilesi oldu dersek sanırım yanlış bir cümle kurmuş olmayız.Maç başında yapılan tören ile Nevriye Yılmaz'a plaketini Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Yasemin Horasan'a ise Türkiye Basketbol Federasyonu Genel Koordinatörü Ömer Onan verdi.
Karşılaşma ise Bosna Hersek'in etkili hücumları ile başladı.2.Çeyreğin sonlarına kadar skor üstünlüğünü koruyan Bosna Hersek ilk yarının sonlarında savunma hatalarıyla millilerimizin hücumlarından sayı ile dönmesini engelleyemedi. Ama hücümdan kopmayan Bosna Hersek ilk yarıyı 29-29 beraberlikle geçirdi.
İkinci yarı yine Bosna Hersek için iyi başladı.İkinci yarının son dakikalarına kadar Bosna Hersek üstünlüğü devam etti.Ama karşılaşmanın normal süresi 61-61 beraberlikle sonuçlandı. Uzatma dakikaları Bosna Hersek sayıları ile başladı. Millilerimiz uzatma dakikalarındaki etkili oyunuyla karşılaşmadan 72-68 skorla galip ayrıldı.


Hiç yorum yok: